Lehet, hogy még nem is tudjátok rólam, de imádom az Outlander sorozatot. Diana Gabaldon Skóciában játszódó romantikus/történelmi/időutazós könyvéből készült sorozatot az indulás óta nézem, és teljesen elvarázsol az ott bemutatott képi világ, meg persze a történet is tetszik. És bevallom imádom a főszereplőt, vagyis Jamie Frasert, akit a helyes Sam Heughan alakít. Még nem írtam az Outlander mániámról, de majd úgyis fogok, mert ez egy külön posztot érdemel. Addig is jöjjön egy is gifválogatás azoknak, akik nézek a sorozatot, és akik alig bírják kivárni a jövő hetet a következő részig. Tényleg ti nézitek?
Spoileres lehet a bejegyzés azoknak, akik még nem tartanak a legfrissebb résznél!!!
