A Maxim Kiadó jóvoltából hazánkban is megjelent Amy Ewing trilógiájának utolsó kötete, A fekete kulcs. A fináléban pedig végre elérkezik az idő, hogy Violet kezébe vegye saját és népe sorsát, és különleges hatalmával megtörje az Ékkő uralmát.
Helló, Anett vagyok. Ez a blog a könyves élményeimről szól. Könyvekről, amiket szerettem. Könyvekről, amiket olvastam valamikor. Könyvekről, amiket utáltam és félbehagytam. Könyvekről, amik megváltoztatták az életem.
A könyveken túli életemben szabadúszó social media managerként dolgozom, cikkeket írok az NLCaféra és szívesen fotózom Budapest szépségeit. Róka, lajhár és mókus mániás vagyok. 🦊 🐿️